پیش دبستان و دبستان دخترانه طاهره منطقه 2
     
 


17 تیر 1398

حفاظت از کودکان در فضای مجازی - قسمت سوم

مولف: - ایزدیار   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

حفاظت از کودکان در فضای مجازی - قسمت سوم

حفاظت از کودکان در فضای مجازی - قسمت سوم

 
6-برای حفاظت از کودکان در فضای مجازی، قوانین مناسب را تنظیم و کنترل کنید
 
اینترنت به یک بخش پیچیده زندگی کودکان ما تبدیل شده است، گاهی اوقات فراموش می کنیم که استفاده از آن یک امتیاز است، نه یک حق. قوانین مربوط به استفاده از اینترنت را تنظیم کنید و آنها را در جایی از خانه که جلوی دید کودک است قرار دهید، مانند آشپزخانه. از کودکان بزرگتر بخواهید برای ایجاد قوانین و عواقب ناشی از عدم رعایت آنها کمک کنند. برای کمک به حفظ قوانین، وب سایت FBI، سرگرمی سن مناسب سن 3 تا 10 سال را در مورد ایمنی سایبر ارائه می دهد.
حفاظت از کودکان در فضای مجازی

7-در محدوده کنترل شده توسط والدین باقی بمانید

حتی پدربزرگ شما هم به سختی با روندها و تکنولوژی های اینترنتی در حال تغییر است، اما انجام این کار بسیار مهم است. صحبت کردن با والدین یکی از راه هایی است کودکان می توانند آگاهی کسب کنند. تماس با سازمان های مرتبط در مورد جرایم اخیر اینترنتی به شما کمک خواهد کرد که اطلاعات خود را در این زمینه به روز نگه دارید. همچنین باید بدانید که آیا دولت شما یک وب سایت با تمرکز بر جرایم اینترنتی علیه کودکان برای به روز نگه داشتن اطلاعات شما را دارد،
کودکان امروز در یک جامعه مبتنی بر تکنولوژی متولد شده اند و یاد می گیرند چگونه به اینترنت در اوایل دوران زندگی شان دسترسی پیدا کنند. به عنوان پدر و مادر، مسئولیت ما این است که با آنها در مورد خطرات استفاده از اینترنت صحبت کنیم، عادت های اینترنتی ایمن را به آنها آموزش دهیم، و از استراتژی هایی مثل این استفاده کنیم تا به آنها کمک کنیم تا از این طریق ایمن باشند.
گفتنی است که ما در دبستان طاهره امکان دسترسی ارتباط کنترل شده دانش آموزان و اینترنت فراهم شده است . جهت تماس با دبستان دخترانه طاهره به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. 
برای مطالعه قسمت های قبل حفاظت از کودکان در فضای مجازی لطفاً از لینکهای ذیل استفاده نمایید . 
 

تعداد مشاهده (544)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "حفاظت از کودکان در فضای مجازی - قسمت سوم"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید